TNA IMPACT 2013.18.29.

2013.08.30 22:58
A legújabb Impact adás összefoglalóját olvashatjátok. Az egyik legjobban várt esemény mindenképp az lesz, hogy hogyan reagál Devon (meg az Aces and 8’s) arra, hogy távoznia kell. És vajon mi lesz a következő lépése a Roode, Kazarian, Daniels hármasnak? És visszatér Hogan is, aki az elmúlt három adásban nem volt jelen.
 
Az adás Brooke Tessmacher érdekes személyiségével kezdődik.
 Az Aces and 8’s érkezik elsőnek a ringbe. Közben kiderül, hogy most lesz megrendezve a BfG sorozatban az utolsó három mérkőzés. Így ma este megtudjuk, hogy kik lesznek az elődöntőkben. Bully Ray kijelenti, hogy nagyon rossz hangulatban van, mivel valaki hiányzik a ringből, aki nem más, mint a testvére, Devon. Válaszokat akar, mégpedig a csapatának tagjaitól. Bischoff azt válaszolja, hogy nem tudja, de ő is családként tekint a klubra, így a testvérét vesztette el. Knux azt válaszolja, hogy elvégezte a dolgát, Magnus-t és Rampage-t is kiütötte. Wes bocsánatot kér, nem tudja mi történt. És most Anderson-t kérdezi, akivel kisebb nézeteltérések voltak már. Anderson is azt válaszolja, hogy nem tudja, viszont kijelenti, hogy Devon-nak tudnia kellett a következményeket, és bármelyiküket pinnelhették volna. Bully egyetért Anderson-nal. El kell fogadniuk, hogy így alakult. Ezután kicsit meglepő dolgot hallunk, Bully szerint ez csalódás, viszont Devon mindig csalódás volt, mindig egy vesztes volt. Érdekes volt látni, ahogy a háttérben Anderson-ék meglepődnek ezen a kijelentésen, és nem is tűnnek boldognak. Bully azt is elmondja, hogy csak egy valakire van szüksége, Tito Ortiz-ra és hogy a klub teljes körű tagjává kívánja tenni, és oda akarja adni neki a klub jelképévé vált bőrmellényt. Anderson viszont idegesen magához ragadja a szót, és megkérdőjelezi Bully épelméjűségét. Bully viszont mivel ő a klub elnöke, így azt tehet, amit akar. Bully a sarokba küldi Anderson-t, átadja a mellényt Tito-nak, letépi róla Devon névcímkéjét és odadobja Anderson elé. Kijelenti, hogy akinek problémája van Ortiz-zal, az nyugodtan elmehet. Ezután el is mentem a gép elöl. De aztán rájöttem, hogy be kéne ezt az összefoglalót fejeznem, szóval vissza jöttem. Bully pedig pihenni szeretne, mivel a Bound for Glory-ig nem lesz mérkőzése.
 
 
Az adás mérkőzéseit jelentik be. Lesz egy Knockout 2 of 3 fall mérkőzés a kihívói jogért ODB és Gail Kim között. A következő mérkőzések lesznek az utolsóak a BfG sorozatban: Austin Aries-Christopher Daniels, AJ Styles-Bobby Roode és egy Jeff Hardy-Kazarian. Az első mérkőzés a Hardy-Kaz lesz, ami most következik. A mérkőzést Hardy nyeri, ami meglepő lehet, hogy Daniels-ék nem jöttek ki segíteni Kazarian-nak. Ezzel pedig a jelenlegi első 4 helyezett a BfG sorozatban: Magnus, Roode, Daniels, AJ.
 
 
A backstage-ben az Aces and 8’s tagjait láthatjuk (Bully-ék nélkül). Bischoff mérgelődik, hogy ha Bully ilyeneket gondol Devon-ról, akivel már régóta ismerik egymást és barátok, akkor vajon róluk miket gondolhat. Anderson pedig azt kérdezi, hogy mikor szavazták meg azt, hogy nem szavaznak semmiről (Ortiz beavatása). Knux szerint régen mindig szavaztak, Adnerson-t is megszavazták alelnöknek és jó lett a végeredmény. Ezután megegyeznek, hogy szavazni fognak, olyan dologról, aminek Bully nem fog örülni, viszont egy tag se lehet nagyobb és fontosabb, mint a klub.
 
 
A Knockout mérkőzés lesz a következő. Az első fall Gail Kim-é, miután submission-nel feladásra kényszeríti ODB-t. A második és harmadik fall viszont ODB-jé. Elsőnek pinneli, másodszorra meg feladásra kényszeríti Gail-t.
 
 
A backstage-ben Velvet Sky-t kérdezik ODB-ről. Jónak tartja, és úgy gondolja, hogy esélyes arra, hogy elvegye az övet Mickie James-től. Ezután a szeptember 6-án megrendezésre kerülő Knockout Knockdown One Night Only PPV-ről kérdezték. Velvet szerint nagyon jó lesz és egy meglepetéssel is szolgál majd. Erre a kamerás a Hardcore Justice-ra utal, ahol az eredetileg tervezett tag team meccs nem lett megtartva, mert Velvet nem bírt megjelenni. Velvet személyes dolgokra hivatkozik. A kamerás kérdező utána pedig megkérdezi, hogy személyes ügy alatt a Sabin-nal való kapcsolatára utal, Velvet viszont kitér a válasz elöl, mivel úgy gondolja, hogy a személyes kapcsolatot és az üzletet külön kell választani.
 
 
Az öltözőben Daniels és Roode aggódik. Egyrészt, mert Hogan visszatér és elviszi a reflektorfényt róluk. Másrészt pedig mivel Kazarian elvesztette a mérkőzését, így ő már nem lehet benne az utolsó négyben. Azt persze nem említi meg Daniels, hogy nem is mentek segíteni Kaz-nak. Daniels-ék megegyeznek, hogy meg kell tenniük, amit meg kell tenniük. Meg kell nyerniük a meccseiket. Daniels pedig feltüzelve kirohan, hogy megnyerje a mérkőzését Aries ellen, aki a múlt héten nem élt a lehetőséggel, hogy csatlakozzon a három jómadárhoz.
 
 
 
Jeremy Borash Aries-t kérdezi a múlt heti eseményekről. Aries kiemeli, hogy Sting is szerette volna, ha Aries a MEM-hez csatlakozik, de ő elutasította a lehetőséget, mivel csak magára számíthat, senkire sincs szüksége. És reméli, hogy AJ azzal jól jár, hogy csatlakozott a MEM-hez, és bejut az elődöntőkbe, mert ha ők ketten vannak a ringben, akkor az varázslatos. Mire befejezi mondandóját, megjelenik Daniels. Daniels beleköt Aries-ba, hogy hogy merészelte visszautasítani a lehetőséget, hogy csatlakozzon hozzájuk. Daniels meg akarja mutatni Aries-nak, hogy jobb nála és egy ilyen szöveget tol: „Laposabbra verlek, mint Miley Cyrus feneke!”, Aries pedig így köszön el: „Úgy megütöm a kopasz fejedet, hogy újra elkezd nőni a hajad!”
 
 
A MEM érkezik a ringbe. Rampage Jackson ragadja magához a szót. Tito-ról kezd beszélni, ami egy újabb lehetőség, hogy reklámozza a Bellator MMA november 2-i PPV-jét, ahol összecsapnak majd. Ezután Joe beszél. Kiemeli, hogy egy héttel ezelőtt nagyon rossz helyzetben voltak. És arról beszél, hogy AJ kimert állni és helyesen cselekedett. Sting nagyjából ugyanezt mondja, hogy AJ vállalta a kockázatot, hogy vége legyen a karrierjének, de kimert állni, hogy segítsen, ezután kihívják, hogy beszélgessenek, és ha úgy dönt, akkor csatlakozzon a MEM-hez. 
 
 
 
Megjelenik AJ, aki értékeli azt, hogy a MEM kiáll mellette, de egyedül akar beszélni a közönséggel (ez így kicsit hülyén hangzik, de az a lényeg, hogy azt kérte hagyják magára). Visszautasítja a MEM ajánlatát, mivel sok problémája volt az utóbbi években, hiszen a két legjobb barátja fordult ellene (Kazarian, Daniels). Így megtanulta, hogy ilyen az üzlet, csak magában bízhat. És akármennyire is szereti, amit a ringben csinál, ez akkor is egy munka. És amikor valaki rájön, hogy ő dolgozik a legkeményebben, akkor megelégelheti a dolgot. Dixie-nek is kiszól, hogy többet érdemel, mivel évek óta ő viszi a hátán a céget. És csak azért van itt, mert dolgoznia kell, így nem tehette meg, hogy kilép. Viszont azóta rájött, hogy szereti azt, hogy ő ez a fickó, akinek vinnie kell a hátán a céget, akinek szórakoztatnia kell a közönséget és a végén ő lesz az új nehézsúlyú bajnok.
 
 
 
Megszólal Bobby Roode zenéje is, elkezdődik az AJ-Roode mérkőzés. A mérkőzést AJ nyeri, így kap hét pontot, viszont így csak 29 pontja van.
 
 
A főmérkőzés következik: Aries vs Daniels. A mérkőzést a Brainbuster-rel Austin nyeri, így 35 pontos, és feljött a második helyre. Jelenleg Roode, Hardy, Aries és Magnus a négy elődöntős.
 
 
 
A backstage-ben Bully-t láthatjuk Ortiz és Tessmacher társaságában. Bully bevallja, hogy néha szinte rossz érzése van és sajnálja Hogan-éket. Néha. Szinte. Azért, mert megalázta őket és tönkretette a családjukat. De ilyenkor mindig visszatér a való életbe és egyáltalán nincs is rossz érzése. Bully szeretne néhány ügyet elintézni Hogan-nel, és arra kéri Ortiz-t, hogy figyeljen Anderson-ra, nehogy valami butaságot csináljon.
 
 
Hogan érkezik a ringbe. Arról beszél, hogy nagyon elfoglalt volt a sok üzleti ügye miatt, de örül, végre újra itt van. Brother! Az első üzleti ügye, amit el kell intéznie, az nem más, mint a BfG sorozat. Kivetítik a BfG tabellát. És kijelenti, hogy a BfG sorozat megérdemel „One More Match”-et. Megrendeznek egy gauntlet meccset (ami a TNA-ben a Royal Rumble szabályainak megfelelő mérkőzés) 20 pontért (Brother!). Ez amúgy így azt jelenti, hogy az első négy résztvevőből az első három biztonságban érezheti magát, egyedül annak a lehetősége áll fent, hogy Hardy nem marad benn a négyben, hanem valaki más kerül be. Amire nagy esély van, hiszen minek rendeznék meg a meccset.
 
 
Viszont más üzleti ügyet is el kell intéznie, és meg is jelenik Bully Ray és Brooke Tessmacher. Bully üdvözli „apját” és arról beszél, hogy mennyi minden változott, amíg nem volt itt, és belenyomja Hogan képébe a bajnoki övet. Kicsit hecceli még Hogan-t, de Hulk félbeszakítja (nem szó szerint). Hogan szerint a válás már megtörtént, így teljesen mindegy mit mond Bully, már nem számít, Brooke (Hogan) éli tovább az életét és már nem kell szerencsére többet hallanunk (ezt csak én tettem hozzá). Brother! Bully-t viszont nem érdekli a válás, nem érdekli Brooke (Hogan). Bully mindenkit kihasznált és megkapta, amit akart. Erre Hogan ellopja Bully szövegét (Do you know, who I am?!). Meg azért hozzátett egy „brother”-t is. Brother! Ugyanis Hogan a GM. És ő is tönkre teszi Bully családját, ugyanis két hét múlva Bully-nak meg kell védenie a címet valamelyik Aces and 8’s tag ellen! És jövő héten meg kell védeni a címét Sting ellen is! Ami érdekes, mivel elméletileg Sting nem kaphatna több címmeccset a Slammiversary-n elszenvedett veresége miatt.
 
 
 
A végére a friss BfG tabella: